Gel

Florina Bumbac | 2016 decembrie 13 - 15:50 | Rating:

Buna ziua ,am comandat azi acest gel tin sa precizez ca sunt noua in domeniu, imi puteti spune, cand îl folosesc la constructia unghiei pe sablon il dau in strat subtire sau gros??

Ai recomanda acest produs unui prieten? Da
Detii un astfel de produs? Da
Cat timp ai utilizat acest produs? 1 săptămână-1 lună
Cum iti descrii nivelul de cunostinte in legatura cu acest produs? Mediu

A fost util acest review? 0 0


Comentarii (2)

  • Iancu Irina
    2019 februarie 10, duminică - 12:12
    Sunt foarte multumita de acest gel!
  • Florentina Kardos
    2016 decembrie 20, marţi - 09:41
    Buna ziua, constructia unghiei pe sablon se face in strat subtire, indiferent cu ce tip de gel se lucreaza, pentru a putea strange cu penseta. Ulterior se aplica gelul in strat mai gros pentru a putea realiza si apexul.

Adauga comentariul tau

Pentru a scrie un comentariu la acest review, trebuie sa te autentifici.


Alte review-uri ale acestui produs

Produse

Lu Ma Mi Jo Vi Sa Du
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

NailShop și STALEKS: un parteneriat strategic pentru dezvoltarea pieței profesionale din România

NailShop și STALEKS: un parteneriat strategic pentru dezvoltarea pieței profesionale din România
EX STUDIO SRL – NailShop.ro a primit o distincție oficială din partea STALEKS, unul dintre liderii internaționali în producția de instrumente profesionale pentru manichiură și pedichiură. Această recunoaștere confirmă nu doar o colaborare solidă, ci un parteneriat ...
Citește continuarea »

Descoperă noua gamă Fraijour Original Herb Wormwood în magazinul NailShop.ro

Descoperă noua gamă Fraijour Original Herb Wormwood în magazinul NailShop.ro
  Te-ai gândit vreodată cât de importantă este îngrijirea tenului în rutina de frumusețe de zi cu zi? La NailShop.ro venim cu vești excelente: am introdus în oferta noastră o serie de produse coreene de îngrijire facială Fraijour ...
Citește continuarea »

 

WhatsApp Chat WhatsApp Chat